Лише 54% українців вважають Росію агресором

Понад половина (54,6%) опитаних українців вважає, Росію “агресором, який загрожує існуванню України як держави, від якого необхідно захищатися і не підтримувати жодних відносин”. Про це, свідчать дані проведеного центром “Соціс” у вересні дослідження, передає Інтерфакс-Україна.

На запитання “якщо говорити про Ваше ставлення до Росії, то з яким із тверджень наразі Ви більше згодні?”, чверть (26,1%) підтримала варіант: “Росія – звичайна сусідня держава, з якою необхідно підтримувати добросусідські відносини, як і з усіма іншими країнами”, а 8,1% респондентів згодні з трактуванням: “Росія – дружня і братська для нас країна, з якою необхідно розвивати теплі й дружні відносини”.

До “іншого” варіанту схильні лише 1,7% опитаних, а 9,6% – відмовилися відповісти на запитання соціологів.

Телефонне опитування проводилося 18-28 вересня 2020 року на всій території України, (у всіх областях та Києві), крім АР Крим і тимчасово непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Загалом було опитано 2 тис. респондентів віком старше 18 років. Статистична похибка дослідження (довірчий інтервал) становить +/-2,2%.

Реклама

Залишити коментар