Арсеній Яценюк: “Фокіни” – це діагноз. Хвороба антиукраїнства та дрімучої совєтськості

Прем’єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк жорстко розкритикував заяву заступника глави української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Вітольда Фокіна про те, що він не бачить жодного підтвердження, що на Донбасі ведеться війна між Україною та Росією.

“Фокіни” – це не особистість, а діагноз. Хвороба антиукраїнства, антидержавності, меншовартості, підлизування Росії, дрімучої совєтськості”, – написав Яценюк у вівторок, 29 вересня, на своїй сторінці у Facebook.

“Фокіни” – це відсутність харчів, зарплат і роботи на початку 90-х, коли вони царювали. Це відсутність совісті та моралі зараз, коли вони випадково спливли, як все що має здатність спливати.

Справа не в “фокіних”. Вони ніхто. Їх ніхто не обирав. За них ніхто не голосував.

Слово за тими, кого обрав народ. Слово і діло за Президентом!”, – підсумував Арсеній Яценюк.

 

Раніше заступник глави української делегації в Тристоронній контактній групі в Мінську Вітольд Фокін заявив, що не бачить жодного підтвердження того, що на Донбасі ведеться війна між Україною та Росією.

Про це йдеться у заяві Фокіна 29 вересня на засіданні комітету Верховної Ради з державного будівництва, повідомила УП.

“Щодо війни. Я не політик. Зробити якесь визначення цього я не можу. Бо жодного підтвердження того, що там ведеться війна між Україною та Росією, поки що я не бачу”, – сказав Фокін.

За словами Фокіна, проти Збройних сил України на Донбасі воюють найманці з майже 30 країн світу, зокрема за активної підтримки Російської Федерації.

 

Він не змінив своєї думки і досі вважає, що на Донбасі потрібно провести місцеві вибори, оголосити загальну амністію, бо вона “деморалізує противника”, пише видання.

 

Реклама

Залишити коментар