Зеленський розповів про зростання мінімальної зарплати

Держава в умовах ринкової економіки не може встановлювати ціни на продукти харчування, але збільшує мінімальну зарплату, щоб у громадян зросли доходи. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час поїздки в Тернопільську область, повідомляє Кореспондент з посиланням на Офіс президента.

Відповідаючи на питання журналістів, глава держави зазначив, що деякі експерти кажуть, ніби збільшення мінімальної зарплати є великою помилкою.

“Але звичайні люди, які живуть в Україні і які в більшості є платниками податків – вони радіють. Що стосується мінімальної зарплати, то 5000 грн – це нічого. Ми збільшили, наскільки змогли, з 1 вересня. З 1 січня вона буде 6000 грн, а з 1 липня або серпня – 6500”, – наголосив Зеленський.

За його словами, українці відчують збільшення рівня мінімальної зарплати, оскільки від неї індексуються посадові оклади бюджетників.

Він також зазначив, що на вартість продуктів впливає багато факторів, в тому числі погодні умови, обсяг врожаю, баланс експорту та імпорту, курс валюти і т.п.

“Що стосується зменшення цін, то у нас ринкова економіка. Держава не може “ламати” ціни і підприємства”, – заявив президент.

Реклама

Залишити коментар