Каспрук: Наміри взяти кредит на дороги – це передвиборчий популізм депутатів міськради

Міський голова Олексій Каспрук назвав передвиборчим популізмом намір нинішніх керівників Чернівецької міської ради взяти в кредит 150 мільйонів гривень на ремонт доріг. Адже в умовах економічної кризи будь-які кредити є ризикованими, заявив він у своєму відеозверненні у Facebook

“Сьогодні обласна рада прийняла рішення про те, щоби взяти у кредит 150 мільйонів гривень в українських державних банків на ремонт доріг в області. Це стосується і нас, ну по-перше, ми теж користуємось обласними дорогами, а по-друге, ми наповнюємо обласний бюджет зі своїх податків, і тому це рішення відбивається і на чернівчанах. Але завтра міська рада планує в турбо-режимі, без обговорення з експертами, з громадськістю збираються взяти кредит у сумі 150 мільйонів гривень. Це дуже велика сума. Поки що якоїсь конкретики, на що будуть спрямовані ці кошти, немає”, – заявив Каспрук.

“Чи треба завтра Чернівцям отримувати цей кредит? Я думаю, на це мають відповісти, як мінімум, експерти і громадянит міста. Почуємо завтра риторику депутатів, а можливо все буде зроблено тишком-нишком. Я хотів би нагадати депутатам, що в умовах економічної кризи брати будь-які кредити дуже і дуже небезпечно. Те, що збираються робити, я інакше, ніж як передвиборчим популізмом назвати не можу. Я розумію, що буде намагання набити свої кишені”, – сказав міський голова.

Реклама

Залишити коментар