Кравчук назвав шляхи вирішення конфлікту на Донбасі

Компромісами на шляху до вирішення конфлікту могли б стати створення фонду для відновлення і вільна економічна зона на території Донбасу. Про це розповів глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24”, пише РБК-Україна.

Політик зазначив, що на переговорах необхідно підняти питання Будапештського меморандуму.

“Україна тоді склала ядерну зброю, 175 ракет. На кожній ракеті стояло по п’ять боєголовок, в цілому – понад 1000. Кожна шахта коштувала мільярд доларів, тих доларів, зараз це близько 300 млрд. І цей крок України мав дуже велике значення для зменшення ядерних арсеналів і витрат на ядерні арсенали тих ядерних держав, які сьогодні існують “, – сказав перший президент.

Кравчук нагадав, що під час його каденції була створена вільна економічна зона, куди увійшли Донецька, Луганська, Дніпропетровська області.

“Потім про це забули. Я думаю, зараз це також треба зробити – не тільки на контрольованих територіях, а у всіх областях. І коли люди займуться конкретними справами, туди підуть інвестиції. І не треба буде говорити про якийсь особливий статус Донбасу”, – сказав він.

Реклама

Залишити коментар