Україна та Білорусть проводять спецоперацію на кордоні

Україна і Білорусь розпочали спільну прикордонну спецоперацію, яка триватиме до кінця жовтня. Про це повідомляє Держприкордонслужба в п’ятницю, 31 липня.
“У рамках протидії протиправній діяльності на українсько-білоруській ділянці державного кордону із середини липня цього року почалася спільна спеціальна прикордонна операція Зубр-2020 … Нинішні заходи триватимуть до кінця жовтня”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що така спецоперація проводиться щорічно за домовленістю прикордонних відомств, пише Кореспондент.
Після підготовчого зараз проходить основний етап операції: відбуваються оперативно-розшукові, профілактичні, режимні та інші заходи як поза пунктами пропусків, так і в них з виявлення та припинення протиправної діяльності на держкордоні.
“Забезпечується моніторинг обстановки в прикордонних районах і на шляхах міжнародного сполучення. До патрулювання державного кордону, крім прикордонних нарядів, залучається пілотована і безпілотна авіація”, – додали прикордонники.
На рівні прикордонних загонів відбувається регулярний обмін інформацією.
Крім того, вчора прикордонники Білорусі повідомили ДПСУ про посилення прикордонного режиму на спільній ділянці кордону. Зокрема, білоруські прикордонники вживають додаткових заходів контролю за порядком відвідування і перебування громадян у прикордонній зоні і прикордонній смузі.
Реклама

Залишити коментар