Леонід Кравчук заявив, що готовий іти на компроміси з Росією

Новий глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук готовий іти на компроміси з Росією. Про це в четвер, 30 липня, пише Кореспондент з посиланням на РБК-Україна.

“Компроміси – як управляти ситуацією”, – сказав він.

Новопризначений представник у ТКГ наголосив, що його місія полягає в тому, щоб закінчити конфлікт на Донбасі.

“Така в мене місія залишається, щоб на Донбасі і в Україні був мир. Я буду робити для цього все, що зможу”, – сказав Кравчук.

Також він розповів про те, що президент Володимир Зеленський у контексті переговорів щодо Донбасу хоче йти поступово від рішення одного питання до іншого. Зараз на порядку денному повне припинення вогню.

“Потім говоримо про способи місцевого самоврядування, про вибори, а потім – крок за кроком йдемо далі”, – пояснив новий глава ТКГ.

Водночас він зауважив, що в деяких питаннях на компроміси група ТКГ не піде.

“Є речі, які компромісам не піддаються – це суверенітет, територіальна цілісність, незалежність, недоторканність кордонів”, – пояснив Кравчук.

Раніше Кравчук заявив, що частина представників української делегації в ТКГ з врегулювання збройного конфлікту на Донбасі може бути замінена.

Нагадаємо, Зеленський у четвер, 30 липня, підписав указ про призначення першого президента України Леоніда Кравчука главою української делегації в ТКГ у Мінську.

Реклама

Залишити коментар