Діти в Україні підуть до школи з 1 вересня, але за новими правилами – Степанов

З 1 вересня у більшості регіонів України діти підуть у школи у рамках адаптивного карантину, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це він розповів у ефірі 1+1, передає Обозреватель. На переконання Степанова, діти повинні навчатися безпосередньо за партами у навчальних закладах, а не дистанційно. За його словами, у МОЗ мають чітку позицію, що учні від вересня мають повернутися у школи.

“Діти повинні навчатися, безпосередньо перебувати в школі. Головне, щоб це було безпечно перш за все для дітей. Зараз ми спостерігаємо, що у переважній кількості міст і районів діти підуть до школи 1 вересня”, – наголосив міністр.

За словами Степанова, у четвер, 30 липня, відбудеться нарада щодо підготовки до нового навчального року.

“Завтра буде остаточне рішення щодо правила (перебування учнів у школах – Ред.). Вони не складні. Ми ж враховуємо, що це діти”, – сказав Степанов.

Нагадаємо, раніше у Міністерстві освіти та науки повідомили, що з початком навчального року, 1 вересня, Україну умовно розділять на зони: “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону”. Освітній процес у навчальних закладах буде заборонений лише у “червоній” зоні.

Реклама

Залишити коментар