У штабі ООС констатували початок перемир’я

Режим припинення вогню на Донбасі, який запрацював з 27 липня, відповідає справжнім заходам, які були визначені контактною групою в Мінську, повідомляє прес-центр штабу ООС.
“Згідно з рішенням Тристоронньої контактної групи від 22 липня 2020 року командування Об’єднаних сил повідомляє, що 26 липня 2020 року видано наказ командувача Об’єднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню”, – йдеться в повідомленні.
Зазначається, що наказ набув чинності з 00.00 годин 27 липня.
Водночас у штабі повідомляють, що до настання перемир’я сепаратисти здійснили за минулу добу 13 обстрілів, поранений один військовий, пише Кореспондент.
“Крім того, напередодні повного і всеосяжного режиму припинення вогню ворог зробив чергову провокацію неподалік Новомихайлівки та здійснив мінування українських позицій протипіхотними мінами ПОМ-2 за допомогою протитанкових гранатометів … ПОМ-2 ставлять дистанційно, вони мають період самоліквідації від 4 до 100 годин. Підступність провокації полягає в тому, що незабаром, вже під час дії перемир’я, вони можуть детонувати і вибух буде розцінюватися як обстріл з боку українських позицій або підрив українських воїнів на власних мінах. Тобто, в будь-якому випадку, як зрив повного і всеосяжного режиму припинення вогню” , – заявляють військові.
Реклама

Залишити коментар