У Китаї проводять примусову стерилізацію жінок – ЗМІ

У Китаї проводять насильницьку стерилізацію серед жінок для зниження народжуваності серед мусульманських меншин. Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на агентство AP.

У Синьцзян-Уйгурському автономному районі Китаю влада перевіряє жінок-уйгурів на вагітність. Крім того, їм насильно проводять внутрішньоматкові операції, аборти і стерилізації.

Офіційна статистика показує, що в районах Хотан і Кашгар, де проживають переважно уйгури, з 2015 по 2018 рік рівень народжуваності знизився на 60%, а в усьому регіоні – на 24%.

Крім насильницького контролю і скорочення народжуваності зрадників мусульманських меншин масово затримують і відправляють у виправні табори. Зазначається, що одна з головних причин – наявність в сім’ї трьох і більше дітей.

Зазначається, що понад мільйон жителів регіону перебувають у “таборах для перевиховання”. Їх нібито примушують відмовитися від сповідуваної релігії, культури і мови.

Влада Китаю заперечує будь-які утиски уйгурів, а табори називає “освітніми центрами для запобігання небезпеки ісламістської радикалізації”.

Реклама

Залишити коментар