Кожен п’ятий українець вважає, що пандемія коронавірусу закінчилася

Більшість українців вважають, що кількість нових хворих на коронавірус буде рости.
Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), опубліковані в понеділок, 29 червня, пише Кореспондент.
Респондентів попросили оцінити, чи впоралась уже Україна з епідемією коронавірусу. 18% опитаних вважають, що епідемію в нашій країні подолали, і нових хворих ставатиме менше. 63% дотримуються думки, що Україна ще не впоралася з епідемією, і число нових хворих швидко зростатиме. 19% українців не змогли визначитися з відповіддю.
Водночас, оцінюючи наміри продовжити впровадження другого етапу медреформи, 25% респондентів відповіли, що підтримують це; 40% сказали, що вони проти продовження медичної реформи; 32% опитаних мало знають про другий етап медичної реформи і не мають усталеної думки.
КМІС із 20 по 23 червня 2020 року провів опитування 2000 респондентів методом CATI (телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. Статистична похибка вибірки не перевищує: 2,2% для показників близьких до 50%, 2,1% – для показників близьких до 25%, 1,4% – для показників близьких до 10%.
Реклама

Залишити коментар