Rolling Stones заборонили Трампу використовувати їх пісні під час виборчої кампанії

Британська рок-група The Rolling Stones заборонила президенту США Дональду Трампу використовувати композиції групи під час кампанії з переобрання на пост президента.
Відповідну заяву від імені колективу розповсюдила організація захисту авторських прав BMI, повідомляє Кореспондент з посиланням на  журнал Rolling Stone.
“BMI повідомила передвиборчу кампанію Трампа від імені Stones, що неавторизоване використання їхніх пісень буде порушенням ліцензійної угоди”, – йдеться в заяві.
В іншому випадку музиканти погрожують американському лідерові судовим процесом.
“Якщо Дональд Трамп проігнорує цю заборону і продовжить використовувати композиції, то йому загрожує судовий процес за порушення заборони і відтворення музики, на використання якої не було надано ліцензію”, – йдеться в повідомленні.
Раніше американський співак, найбільш відомий як вокаліст рок-гурту Panic! At the Disco Брендон Урі зажадав від передвиборчого штабу президента США Дональда Трампа припинити використовувати його музику на мітингах. Також повідомлялося, що два роки тому Ріанна розлютилася на Трампа за використання її пісні.
Фото – Reuters​
Реклама

Залишити коментар