У Чернівецькій області на хабарі затримали службовця державної міграційної служби

На Буковині викрито службовця управління державної міграційної служби за вимагання 2000 доларів США хабара.

Неправомірну вигоду отримував у кілька етапів. Загальна сума одержаних коштів 500 доларів США, повідомляє Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Сьогодні, 26 червня, оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції, слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора затримали провідного спеціаліста відділу обласного управління державної міграційної служби України під час одержання другого «траншу» у 250 доларів США. Раніше було задокументовано одержання ним такої ж суми.

В ході слідства було встановлено, що службовець за певну винагороду не помічав порушення міграційного законодавства. Зокрема, за не притягнення громадянина до адміністративної відповідальності за порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла в оренду провідний спеціаліст вимагав 2000 доларів США неправомірної вигоди. Правоохоронці задокументували одержання ним двох частин від визначеної суми – 500 доларів США.

Службовець затриманий у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За місцем роботи та проживання службовця проводяться процесуальні заходи.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 368 Кримінального кодексу України.

За інформацією, отриманою ТВА з власних джерел, затриманий – Максим Ігорович Добровольський, син колишнього голови комісії з реорганізації Чернівецької митниці Ігоря Добровольського. Людини, яку поставили боротися з корупцією на митниці. Натомість, за 4 місяці імітації реформ Добровольський запам’ятався лише низкою скандалів та приниженням співробітників митниці за національною ознакою.

Реклама

Залишити коментар