У Зеленського відреагували на висловлювання Третьякової про “дітей низької якості” та стерилізацію

На висловлювання нардепа від “Слуги народу” Галини Третьякової про “дітей низької якості” відреагували в Офісі президента.

Про це з посиланням на джерело в Офісі президента повідомляє Telegram-канал “Резидент”.

Зазначається, що Зеленський вимагає від Третьякової принести офіційні вибачення, уточнивши, що висловлювання про “дітей низької якості” і “стерилізації жінок без вищої освіти” є її персональною позицією.

Також Telegram-канал “Резидент” повідомляє , що президент вимагає від Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Як відомо, у мережі спливло скандальне відео голови комітету ВР з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галини Третьякової, у якому вона заявила, що в людей, які заводять дітей заради соціальних виплат, вони народжуються “низької якості”.

Про це вона заявила під час ефіру у відеосервісі Zoom. Запис було оприлюдено у Facebook ще 29 травня, але розголосу він набув лише зараз.

Третьякова розмірковувала про те, яким має бути справедливий розподіл соціальних виплат у державі та хто заслуговує на грошову допомогу.

Що сказала Третьякова

  • Діти “низької якості”

“Коли ми демографічно надаємо такі кошти, які використовуються родиною, і народження дитини відбувається не для того, щоб надати їй освіту й рівні права, а народжують дитину, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми, скажу жорстко, отримуємо дітей низької якості. Що призводить до того, що вони теж сідають на публічні кошти. Це теж Маргатер Тетчер говорила колись”, – сказала Третьякова.

  • Стерилізація для тих, хто “сідає на допомогу”

Вона додала, що “Великобританія в цьому сенсі дуже жорстока до тих, хто не працює, і не захищає їх”.

“У них навіть колись був заступником міністра соцполітики лорд один. Він сказав, що той, хто сідає і хоче отримати соцдопомогу, – його потрібно стерилізувати. От така жорстока політика”, – сказала Третьякова.

  • Стерилізація тих, хто без вищої освіти

Чиновниця також загадала “творця сінгапурського економічного дива”, державного діяча Лі Куана Ю.

“Дуже часто Лі Куана Ю згадують – що там дуже гарний Сінгапур. Лі Куань Ю стерилізував жінок, у яких не було вищої освіти. От такими жорстокими методами, я б сказала навіть садистськими, викорчовували в нації елементи, які не є захисниками та годувальниками. Усіх, хто не є частиною цих елементів, вони не можуть себе позиціонувати до гідного життя. Ну, отак я вважаю. Потрібно захищати просту людину”, – сказала Третьякова.

Висловлювання Третьякової обурили користувачів Facebook. Під відео написали багато коментарів, які її засуджують.

“Хвора на всю голову!” – написала Надія Бурлака.

“Вона щоб мала декілька освіт, мудрішою не стане, а щодо “дітей дуже низької якості”, то вона має на увазі себе, і її маму, напевно, треба було стерилізувати…” – написали в коментарях.

“Давайте стерилізуємо всіх членів наглядових рад держпiдприємств, усіх чиновників-корупціонерів, усіх неадекватних депутатів. Може, тоді всім українцям стане легше жити”, – відповіли інші.

“Неадекватна тітка. Це ж треба таку маячню нести, особливо про “дітей дуже низької якості” і про “кастрацію”. Галино, терміново біжи до психіатра. І це “Слуга народу”? Зе, ти кого понабирав?” – обурився Олег Мусій.

Реклама

Залишити коментар