Лукашенко заявив про втручання РФ у майбутні вибори в Білорусі

Білоруський лідер Олександр Лукашенко заявив про втручання у внутрішні справи країни з боку Росії і Польщі. Про це пише в четвер, 25 червня, БелТА, передає Кореспондент.

“Вони (опоненти влади – Ред.) що, нас штовхають на нечесність таку, як вони поводяться? Зрозуміло, що там за ними ляльководи стоять. Вони і з одного, і з іншого боку. І в Польщі живуть, і з Росії підкидають. Ми про це з президентом Путіним поговоримо найближчим часом при зустрічі, але ця ситуація дуже складна”, – заявив Лукашенко.

За його словами, застосовуються “найсучасніші фальшиві технології”, йде втручання з-за кордону в майбутні вибори і внутрішні справи.

Наприклад, президент згадав, що інформацію, яка з’явилася в ЗМІ, про те, що на рахунках його сина Віктора Лукашенка в Швейцарії нібито міститься понад 840 млн доларів.

“Такі фейки будуть постійно. І нам треба це мати на увазі, з цим жити і боротися. До речі, це підкидається структурами “бабичевськими”, “незигарями” з Росії. Це не наше, це з Росії йде інформація. Потім вони вибачаться, знімуть. Але людям-то в мізки вже вкинули це”, – сказав Лукашенко.

Водночас у РФ вже встигли відреагувати на слова Лукашенка про втручання Росії у внутрішні справи Білорусі.

“Тут можна відповісти однозначно, що Російська Федерація ніколи не втручалася, не втручається і не збирається втручатися в чиїсь електоральні процеси, тим більше, які проходять у нашого союзника – Білорусі”, – заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Реклама

Залишити коментар