Мер Чернівців повідомив, які вулиці сьогодні можуть бути підтоплені

Увага! Сьогодні, 23 червня, до 22.00 очікується підйом води у річці Прут в межах Чернівців орієнтовано до 6,5 метрів. Є загроза підтоплення частини Садгори, Ленківців, Калинівського ринку, Добробуту.

Міський голова Олексій Каспрук повідомив, які райони і вулиці Чернівців можуть бути підтоплені:

Громадяни! В зв’язку з підвищенням рівня води в річці Прут очікується підйом рівня води до 6,5 м та можливе підтоплення будинків в районі вулиць:

1. Мікрорайон «ЛЕНКІВЦІ»:
Вулиці:Галицький шлях, Коломийська, Героїв революції, Староленківська, Піщана, Карпатська, Малицької, Новокиселівська, Борівецька, Бойко, Братів Кантимирів, О.Вільшини, Клубна, Осіння, О.Масикевича, Смоленська, Лінійна, початок вулиць Заводської та Хотинської
Провулки: Староленківський,1-й, 2-й, 3-й, 4-й і 5-й О.Вільшини, 1-й і 2-й Піщаний, Слобідський, Карпатський, 1-й і 2-й Осінній, 1-й і 2-й О.Масикевича, Смоленський, Лінійний.
Тупики: Малицької, Бойко.

2. Мікрорайон «вул. ХОТИНСЬКОЇ»:
Вулиці: Хотинська (від №1 до №55, від №2 до №56), Енергетична, Денисівська, Мисливська, Рокитнянська, Новожучківська, Заводська, 5,7,9, 11”А”,11”Б”,13,15,17, Мошинська, Ягідна, Вільховецька, Хмелівська, Робоча, Нова, Городня.
Провулки: 1,2,3,4,5,6,7,8 Залізничний, 4-й і 5-й Заводський, 1-й і 2-й Поштовий, 1-й, 3-й Рокитнянський.
Тупик:Денисівський.

3. Мікрорайон «СТАРА ЖУЧКА»:
Вулиці:Калинівська, Ткачука, Межирічна, Січова, Річна, М.Сибіряка, Молодогвардійська, Новгородська, Голубівська, Суходольська, Слобідська, Селезнівська.
Провулки: 1-й і 2-й Калинівський, Межирічний, Ткачука, Січовий, Річний, 2-й Рокитянський, Селезнівський.
Тупик: Січовий.

3. Мікрорайон «Калічанка»:
Вулиці:Волинська, Черкаська, Ямпільська,Сінельникова, Ізмайлівська, Вапнярська,Гаївська, Ромаданівська, Казатинська, Архангельська
Провулки:Прутський

Населенню, що проживає на цих вулицях, підготувати необхідні речі, документи,цінності, ліки, мінімально необхідні харчі.

У разі підтоплення, паводку відключити газ, електроенергію, перекрити воду, зачинити вікна та двері та взяти з собою підготовлені речі.

Про одержану інформацію повідомте сусідів, надайте допомогу людям похилого віку та хворим, виходьте на підвищені місця. За будь-яких обставин не панікуйте та будьте організованими!

Уважно стежте за офіційними повідомленнями міської комісії з питань ТЕБ та НС !

Реклама

Залишити коментар