“Санкції проти агресора та нові можливості для України”: сьогодні о 15:00 – онлайн-дискусія КБФ

19 червня, о 15:00 транслюватиметься нова онлайн-дискусія Київського Безпекового Форуму, присвячена колективній політиці Заходу проти агресії Росії і на підтримку України.

8 червня 2020 року співголови двопартійної Групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів закликали уряд США застосувати санкції проти російських компаній, які наважаться продовжити будівництво сумнозвісного магістрального газопроводу Північний потік-2.

11 червня Північноатлантична Рада, керівний орган НАТО, прийняла рішення про надання Україні нового статусу партнера з розширеними можливостями, що свідчить про появу нової якості наших відносин на шляху до повноправного членства України в Альянсі.

  • Нові санкції Заходу проти Росії.
  • Нові можливості НАТО для України.
  • Як зупинити російську енергетичну окупацію в Європі?
  • Що означає новий статус України у партнерстві з НАТО?
  • Як зміцнювати єдність Заходу і обороняти Україну?

Ці питання обговорять авторитетні гості нашого Форуму.

– Марсі Каптур, видатний американський політик, член Конгресу Сполучених Штатів, член Демократичної партії і співголова Групи підтримки України в Конгресі Сполучених Штатів.

– Д-р Майкл Карпентер, виконавчий директор Пенн-Байден Центру з дипломатії та глобальної взаємодії, колишній заступник помічника Міністра оборони і зовнішньополітичний радник Віце-президента США Джо Байдена.

– Посол Александр Вершбоу, відомий американський дипломат, відзначений найвищою нагородою Державного департаменту США, колишній посол при НАТО у 1997-2001 роках і в Росії у 2001-2005 роках і колишній заступник Генерального секретаря НАТО.

– Арсеній Яценюк, Голова Київського Безпекового Форуму і Прем’єр-міністр України у 2014-16 роках.

– Данило Лубківський, заступник Міністра закордонних справ України у 2014 році і член Наглядової ради фонду «Відкрий Україну».

Трансляція на ресурсах:

YouTube Фонду «Відкрий Україну»: https://bit.ly/2YYesPc;

Facebook Арсенія Яценюка: https://www.facebook.com/yatsenyuk.arseniy/;

Facebook КБФ: https://www.facebook.com/ksfopenukraine/;

Сайті Фонду «Відкрий Україну»: https://openukraine.org/ua;

Сайті КБФ: https://ksf.openukraine.org/ua.

Також трансляцію дискусії можна дивитися на телеканалі ТВА та на сторінках компанії в соцмережах

Київський Безпековий Форум – провідний міжнародний форум України з обговорення проблем миру і безпеки. Заснований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» у 2007 році.

Реклама

Залишити коментар