“Більше санкцій проти агресора і більше можливостей для України” – дискусія КБФ

Захід готовий поглиблювати співпрацю з Україною і розширювати санкції проти Росії, зокрема, щодо будівництва газопроводу «Північний потік-2».

Про це під час онлайн-дискусії Київського Безпекового Форуму заявив модератор дискусії, екс-заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський.

Він нагадав, що минулого тижня відбулися дві важливі для України події: американські конгресмени закликали Держсекретаря США застосувати санкції проти російських підприємств, якщо вони намагатимуться завершити будівництво «Північного потоку-2», а Північноатлантична рада визнала Україну як партнера НАТО з розширеними можливостями.

«Що ми бачимо? Більше санкцій проти агресора і більше можливостей для України – ці два меседжі, які Україна нещодавно отримала від наших західних партнерів», – підкреслив Лубківський.

Він зазначив, що у листі до Держсекретаря США члени Групи підтримки України в Конгресі США висловили занепокоєння тим, що Росія може спробувати завершити будівництво трубопроводу «Північний потік-2», а США не зможуть відреагувати на це достатньо швидко. Тому конгресмени від обох партій закликали Помпео негайно запровадити нові санкції проти «Північного потоку-2».

«Ми бачимо, що Україна продовжує користуватися потужною підтримкою обох партій у Групі підтримки України в Конгресі США», – наголосив Данило Лубківський.

Реклама

Залишити коментар