COVID-19: У Тернополі вводять нові обмеження

Низка нових обмежень для боротьби з поширенням COVID-19 вводиться у Тернополі, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.

“Сьогодні на засіданні Тернопільського міського штабу для боротьби з коронавірусом вирішили: заборонити масові заходи (за виключенням проведення ЗНО та пов’язаних із діяльністю об’єктів критичної інфраструктури); заборонити у закладах громадського харчування святкування масових, тривалих заходів (урочисті події, весілля)”, – зазначено у повідомленні.

У закладах громадського харчування клієнтам дозволяється перебувати до двох годин із дотриманням протиепідемічних заходів.

Керівники торговельно-розважальних центрів та ринків мають забезпечити розмежування потоків відвідувачів (окремий вхід, окремий вихід), проводити обов’язковий температурний скринінг, поновити дистанційну розмітку для відвідувачів. Діяльність закладів, які не зможуть виконати зазначені умови, буде заборонена.

Перевезення пасажирів може здійснюватися виключно у масках. Кількість пасажирів не має перевищувати кількість сидячих місць.

“Із 18 червня щодня перевірятимуть громадський транспорт, ринки, ТРЦ міста, аби пересвідчитись наскільки там дотримуються обмежувальних заходів”, – наголошують у штабі.

Реклама

Залишити коментар