Андрій Богдан: президент Зеленський кидає країну в хаос

Колишній керівник Офісу президента Андрій Богдан шкодує, що мрії про країну щасливих людей президент Зеленський проміняв на теплу ванну для себе і дешеві забаганки непрофесійних і самозакоханих людей, які ним маніпулюють. Про це Богдан написав на своїй сторінці у Facebook.

Він також заявив, що вдячний президенту за те, що позбавив його влади, бо його ім’я не матиме стосунку до хаосу, в який Зеленський кидає країну.

“Шановний Володимир Олесандрович, хотів відповісти на Ваше інтервью.
Правила ділової етики не дозволяють порядним людям коментувати період спільної діяльності, навіть у випадку коли ці люди розійшлись. Звичайно, це правило в Україні досить часто порушується і я, як адвокат, в тому числі і Ваш, можу розповісти і розповідав Вам сотні історій чим це закінчувалось (Ніколи нічого хорошого).
Звичайно, я є носієм знань дуже чутливих для Вас і для країни, але повірте, я залишусь порядною людиною.
Щодо позбавлення мене влади – так я Вам вдячний, тому що моє Ім’я не буде мати відношення до хаосу в який Ви кидаєте країну. Дозвольте мені нагадати одну нашу з Вами домовленість – я пообіцяв що буду поряд з Вами чесно працювати, до того моменту, поки Ви мені не дозволите піти. Оскільки я йшов не за посадами а за реалізацією мрії. І я багато зробив за пів року – Ми з Вами і командою сконцентрували демократичним шляхом абсолютну владу у країні, яку Ви за чотири місяці перетворили у посміховисько.
Мені щиро жаль, що наші мрії про країну щасливих людей де немає корупції, Ви проміняли на теплу ванну для себе і дешеві забаганки непрофесійних і самозакоханих людей які Вами маніпулюють”, – йдеться у дописі колишнього глави ОП.

 

Реклама

Коментарі:

  • Оба пса когда-небудь ответят.

  • Зеленський змінився після «відпочинку» в Оман, де він «не стрічався» з кремлівським керівником.

  • Да,в Омане явно придавили хвост клоуну каким то компроматом,причем таким,что он панически боится огласки и делает все,что ему прикажет карлик.

Залишити коментар