Кандиба витягнув картку під час голосування щодо захисту української мови на сесії міськради

4 червня Чернівецька міська рада прийняла звернення до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-Міністра  України  на захист української мови та з вимогами  припинити нападки на основи української нації та державності, публічно вибачитись за вислови, які зневажають Україну, зупинити політику малоросійства та нищення української держави.

Звернення підтримали 23 депутати. Вони вважають, що  спроби обмежити використання української мови у публічній сфері є політичною диверсією проти України, української нації та кожного українця та переконані, що публічно виголошені керівниками держави наміри обмежити використання української державної мови у публічній сфері руйнують єдність нації, є  черговою спробою поділити українців на різні сорти, ведуть до перетворення України у колонію та провокують громадянський конфлікт.

Не голосували за звернення 4 депутати – Василь Продан, Володимир Моклович, Анатолій Чесанов, Валерій Найдиш, повідомляє пресслужба міськради.

16 депутатів під час  прийняття рішення щодо захисту української мови були відсутні: Тетяна Бешлей, Андрій Брязкало, Андрій Кандиба, Богдан Ковалюк, Артур Мунтян, Ігор Наконечий, Андрій Романчишин, Володимир Бешлей, Андрій Ілюк, Назар Моклович, Аліна Олевич, Ярослав Петришин, Олександр Пуршага, Любов Сорохан, Максим Тихонович, Валерій Чинуш.

Разом з тим, за інформацією molbuk.ua, серед тих, хто був присутній у сесійній залі під час ухвалення цього рішення, але не проголосував (картка депутата була не активною) – депутат міськради Андрій Кандиба.

Як відомо, цей обранець є прихильником антиукраїнського блогера Анатолія Шарія.

Реклама

Залишити коментар