Суд скасував рішення облради про закриття протитуберкульозного санаторію “Садгора”

Чернівецький окружний адміністративний суд своїм рішенням від 1 червня 2020 року визнав протиправним та скасував скандальне рішення ХХХVI сесії обласної ради VII скликання №13-36/20 від 4 лютого цього року Про ліквідацію обласного комунального некомерційного підприємства «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій Садгора».

Про це повідомляє видання БукІнфо.

Позивачем до суду стала матір однієї з дівчаток, яка лікувалися у цьому санаторії. На думку позивача, зазначене рішення Чернівецької обласної ради «є протиправним та таким, що за своїм змістом суперечить низці нормативно-правових актів України та за своєю суттю порушує право жителів територіальної громади м.Чернівці та Чернівецької області на охорону здоров’я, медичну допомогу, що передбачено ст.49 Конституції України. У позивній заяві наголошувалося, що під час прийняття цього рішення не було враховано положень Конституції України, Основ законодавства про охорону здоров’я та інших законів і підзаконних актів.

Чернівецький окружний адмінсуд своїм рішенням повністю задовольнив адміністративний позов громадянки Галини Астахової, визнавши протиправним згадане рішення обласної ради та зобов’язав його скасувати.

Рішення суду першої інстанції може бути оскаржене в апеляційному порядку.

Відомо, що Чернівецька обласна рада подаватиме апеляцію. Про це заявила виконувачка обов’язків голови обласної ради Інга Маковецька, повідомляє Суспільне.

Реклама

Залишити коментар