На посту один і без зброї: російські окупанти в Криму викрали українського солдата

Близько 5:00 у суботу, 30 травня 2020 року, на спостережному пункті “Берлога” поблизу залізничного моста на лінії контролю з окупованим Кримом був викрадений під час несення служби старший солдат 13-го батальйону 95-ї десантно-штурмової бригади Євген Добринський

Про це пише на сторінці головний редактор порталу Цензор.НЕТ Юрий Бутусов, передає Еспресо.TV.

Він зазначає, що солдат перебуває на окупованій Росією території в Криму, і що ймовірність добровільного переходу Добринського на сторону противника відсутня.

“Наглядовий пункт “Барліг” розташовано на ділянці, де перед ними немає постів українських прикордонників.”Барліг” –  на передовій. У цю ніч Добринський перебував на посту сам. У момент викрадення він був без зброї. Його відвели беззбройним!

Приблизно о 10.00 представник російських спецслужб дзвонив у батальйон уточнювали особисті дані солдата, очевидно, противник буде оформляти Добринського як нібито порушника кордону із РФ.

Очевидно, що має місце грубе порушення в організації служби. І було б помилкою, якби вся відповідальність була покладена тільки на командира роти, зі складу якої викрадено солдата. І було б помилкою вважати, що лише покараннями такі ганебні провали можна виправити.

Вартовий на передовому посту без зброї!” – пише Бутусов.

Він підкреслює, що необхідна об’єктивна оцінка боєготовності і боєздатності армії:

“Наскільки бадьорі рапорти відповідають реальному стану справ в більшості частин? До цього є чимало запитань. Але більш детально про це скажемо, коли Добринського вдасться звільнити”.

Бутусов зазначає, що військове командування направило наказ посилити несення вартової служби в цьому районі, для чергування на постах спрямовувати не менше двох військовослужбовців, доповіді отримувати кожну годину, в разі відсутності зв’язку з постом негайно направляти для перевірки резервну групу.

“Вочевидь, найближчим часом противник буде використовувати нашого солдата в своїй пропаганді. Що ж, це результат наших помилок і системних проблем, що не вирішуються. За слабкості на війні завжди б’ють”, – підсумовує журналіст.

Реклама

Залишити коментар