У Чернівцях дозволили рух маршруток у режимі спецперевезень

Спеціальні перевезення на всіх автобусних маршрутах  у Чернівцях дозволили з 27 травня за обов’язкової умови дотримання Тимчасових рекомендацій  Головного державного санітарного лікаря щодо організації протиепідемічних заходів  при наданні послуг  з перевезення пасажирів на період карантину.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Скористатися спеціальними перевезеннями в автобусах зможуть громадяни, які мають спеціальні проїзні, довідку з місця роботи або  виписку/витяг  з ЄДРПОУ (документ, що підтверджує державну реєстрацію фізичної особи як суб’єкта підприємницької діяльності).

Перевезення пасажирів здійснюються в межах кількості місць для сидіння за умови наявності захисної маски або респіратора.

Тариф на проїзд під час організації спеціальних автобусних перевезень  становить 5 гривень за одну поїздку, жодні пільги на проїзд  під час спеціальних автобусних перевезень не діють.

Тролейбуси продовжують спеціальні перевезення з 06.30 до 22.00 у встановленому для карантину режимі. Кількість  тролейбусів на маршрутах у  години пік та в інший час регулює тролейбусне управління.

Реклама

Залишити коментар