У Чернівцях готуються до відкриття дитсадків

Для відкриття  дитсадків  після карантину управління освіти  розпочало закупівлю  необхідних засобів для організації роботи відповідно до вимог  Головного державного санітарного лікаря. Першу закупівлю зроблено на суму майже 790 тисяч гривень. Про це заявив начальник  управління освіти Сергій Мартинюк, повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Зокрема, для працівників дитсадків закуплено 9,2 тисячі захисних масок багаторазового використання, для вихованців – 5,1 тисяч рулонів паперових рушників. Для проведення засобів дезінфекції придбано 110 кг дезінфекційного засобу Саніліт СТ (1кг/304табл.), 600 літрів дезінфекційного засобу Манорм Експерт для рук з насадкою, 58 рециркуляторів.

Для кожного дитсадка закуплено пірометри, які дозволять проводити температурний моніторинг.

“Закуплені засоби розподілені між усіма дитсадками міста. Чутки про те, що  вихователів змушують купувати засоби захисту та дезінфектори  власним коштом не відповідають дійсності. Ми переглянули  плани наших видатків і вивільнені кошти спрямували на придбання усього необхідного для забезпечення роботи дошкільних установ в нових умовах.  Для нас головне – створити в дитсадках безпечні умови для дітей. Після рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС про відновлення роботи дошкільних закладів зможемо розпочати прийом дітей впродовж доби. Цей один день потрібен для завезення  продуктів, які швидко псуються. Ми слідкуємо за тим, щоб після відновлення роботи садка діти отримували свіжу та якісну їжу”,- зазначив начальник управління освіти Сергій Мартинюк.

Реклама

Залишити коментар