Медзаклади Чернівців отримають від НСЗУ майже 26 млн на боротьбу з COVID-19

Вісім комунальних закладів охорони здоров’я Чернівців уклали договори із Національною службою охорони здоров’я України щодо надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 у квітні – червні ц.р. на загальну суму 25,724 мільйона гривень, повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Ще один заклад – Центр первинної медично-санітарної допомоги «Роша» очікує підтвердження про укладений договір. Про це повідомили в управлінні забезпечення медичного обслуговування міської ради. Угоди з НСЗУ на надання стаціонарної допомоги пацієнтам із COVID-19 уклали  міська лікарня №1 (14,664 млн. грн.), міська лікарня №3 (8,034 млн. грн.), міська лікарня №4 (326 тис. грн.).

Договори з НСЗУ на надання у квітні-червні ц.р. медичної допомоги, яка надається мобільними медичними бригадами, створеними для реагування на COVID-19 ,  уклали   поліклініка №1 (4 бригади, 611 тис. грн.),  поліклініка №2 (5 бригад, 764 тис. грн.), поліклініка №3 (3 бригади, 560 тис. грн.), поліклініка №5 (2 бригади, 306 тис. грн.), а також ЦПМСД «Садгора» (3 бригади, 459 тис. грн.).

Заклади, які уклали угоди з НСЗУ, зобов’язалися дотримуватися порядків надання медичної допомоги та галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, примірних табелів  матеріально-технічного оснащення та клінічних протоколів, надавати  послуги у  обсязі, що визначений специфікаціями до договорів.

Усі медпрацівники, задіяні у наданні медичної допомоги пацієнтам із  COVID-19, відповідно до договорів з НСЗУ отримуватимуть додаткові доплати у розмірі 300% заробітної плати (посадового окладу  (з підвищеннями) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок) відповідно до законодавства. Окрім того, медики, які працюють з хворими із COVID-19, як матеріальне стимулювання отримують грошові винагороди від громади міста із міського бюджету.

«Міські лікарні та поліклініки, які задіяні у лікуванні хворих на COVID-19, отримали стабільне фінансування з НСЗУ, що дозволить не лише платити гідну зарплату медикам, а й забезпечити своєчасне тестування людей із підозрою та належний рівень надання медичної допомоги», – зазначив міський голова Олексій Каспрук.

Реклама

Залишити коментар