За два місяці пандемії найбагатші люди світу стали ще заможнішими – ЗМІ

Мільярдери, що входять в топ-25 найбагатших людей світу, сумарно заробили 255 мільярдів доларів за два місяці пандемії коронавіруса. Зміни розміру стану мільярдерів оцінювалися з 23 березня по 22 травня.

Про це повідомляє видання РБК-Україна з посиланням на дані Forbes.

За цей період більше всіх заробив засновник Facebook Марк Цукерберг – його статок збільшився на 31,4 млрд, до 86,5 млрд доларів.

Forbes відзначає, що за останні два місяці акції Fаcebook піднялися в ціні приблизно на 60%, досягнувши рекордних значень 22 травня. На цьому тлі Цукерберг перемістився з сьомого місця у списку найбагатших людей, яке він займав у квітні, на четверте.

Трохи менше заробив засновник і керівник торгової онлайн-майданчики Amazon Джефф Безос – 29,9 млрд доларів, збільшивши стан до 146,9 млрд доларів. Він є найбагатшою людиною в світі за версією Forbes.

Наголошується, що в умовах пандемії, яка суттєво обмежила роботу фізичних ритейлерів, популярність торгових онлайн-майданчиків зросла. Це забезпечило зростання вартості акцій Amazon на 29% з березня.

Третю позицію зайняв голова Reliance Industries Limited Мукеш Амбані, який з березня збільшив свої статки майже на 20 млрд доларів. Після цього воно стало становити 52,7 млрд доларів, а Амбані став найбагатшою людиною Азії.

Сумарний статок 25 найбагатших людей світу зараз становить близько 1,5 трильйона доларів, тобто приблизно 16% від стану всіх мільярдерів.

Реклама

Залишити коментар