Кривава стрілянина на Житомирщині: мисливець вбив сімох відпочивальників

Чоловік, орендар ставка, розстріляв з рушниці сімох відпочивальників на Житомирщині. Наразі він затриманий, буде направлений на судово-психіатричну експертизу. Про це повідомив заступник голови МВС Антон Геращенко, передає УНН.

“Сьогодні вночі в лісах Житомирщини розігралася кривава трагедія. На березі ставка, неподалік від села Новоселиця Попільнянського району відпочивала компанія киян, старих друзів, які там збиралися вже не раз половити риби”, – розповів Геращенко.

З його слів, всього, за даними слідства, їх було 9 осіб, включаючи орендаря ставка, громадянина 3. 1962 р.н.

Як розповів заступник голови МВС, після розпиття спиртних напоїв 6-ро відпочивальників лягли спати в сарайчику на березі ставу. Двоє залишилися розпивати спиртні напої з орендарем ставка.

“Близько 1 години ночі, орендар ставка, професійний мисливець З., на ґрунті раптово виниклих різких неприязних відносин, почав розстрілювати відвідувачів з гладкоствольної мисливської рушниці марки “ІЖ”, що йому належить. Спочатку він убив двох, що залишалися з ним поряд. Потім почав розстрілювати 6-х сплячих. Всього він встиг розстріляти сімох людей”, – повідомив Геращенко.

За його словами, лише один, почувши постріли, встиг втекти в ліс, вийти в село і викликати поліцію.

“Підозрюваний у вбивстві 7 людей затриманий поліцейськими і перебуває під вартою. Рушниця, з якої було здійснено масове вбивство, вилучено. Затриманий буде направлений на судово-психіатричну експертизу, після чого суд вирішить, осудний він, чи ні. Думаю, що суд не матиме іншого рішення, як довічне позбавлення волі для людини, яка позбавила життя сімох”, – заявив Геращенко.

Реклама

Залишити коментар