Україні потрібна активніша співпраця з партнерами – Яценюк

Україні потрібна рішучіша й активніша співпраця з партнерами з регіону, такими як Литва, Польща, Угорщина. Таку думку висловив Прем’єр-міністр України 2014-2016 років, Голова Київського безпекового форуму Арсеній Яценюк під час дискусії КБФ 22 травня.

Він наголосив, що Україна має стати частиною низки регіональних ініціатив: «Ініціатива трьох морів – не бачу причин, чому б Україні не брати в ній участь. Бухарестська дев’ятка – це вже більш пов’язано з питаннями НАТО. Україна повинна бути партнером в таких ініціативах», повідомляє пресслужба партії «Народний Фронт».

«Нам потрібна рішучіша, активніша і сильніша міжнародна співпраця з нашими друзями з регіону, такими як Литва, Польща, Угорщина. Ми маємо перегорнути сторінку суперечок та драм минулого, примиритися і дивитися в майбутнє», – підкреслив політик.

«Ось у чому мета – спільне процвітаюче світле майбутнє. Для України, для Європейського Союзу і для наших друзів у Сполучених Штатах», – додав Арсеній Яценюк.

Тема нинішньої дискусії КБФ – «Стратегічний форпост: як надати поштовх європейській інтеграції України та зміцнити Східну Європу?». Учасники розмови: Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічус; колишній Прем’єр-міністр і Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт; голова Комітету Верховної Ради України з європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе; польський політик, Сенатор, заступник глави парламентського Комітету у закордонних справах Марцін Босацький; Спеціальний представник уряду Сполучених Штатів у справах України у 2017 – 2019 роках Курт Волкер. Медератор – Данило Лубківський, колишній заступник Міністра закордонних справ України, член Наглядової ради фонду «Відкрий Україну».

Реклама

Залишити коментар