У “Видавництві 21” вийдуть романи Ксенії Фукс та Павла Матюші

Правда і пам’ять повинні додавати розуміння, а не обтяжувати: у «Видавництві 21» вийдуть романи Павла Матюші та Ксенії Фукс.

У червні у «Видавництві 21» вийдуть дві книги, які є спільним проєктом з Літературною агенцією OVO. Це «12 сезонів жінки» – роман у новелах Ксенії Фукс та роман Павла Матюші «Кокліко». Дизайн обкладинок розробила Анна Стьопіна. Книжку «12 сезонів жінки» проілюструвала Катерина Дорохова. Книги вже можна замовити на сайті видавництва.

Роман Ксенії Фукс «12 сезонів жінки» складається із 12 новел, об’єднаних між собою головними персонажами, але не пов’язаних хронологічно. Імена героїням новел письменниця підібрала так, аби перша літера імені відповідала першій літері назви місяця. Ксенія Фукс розповідає про сучасну жінку, акцентуючи на тих проблемах, з якими вона стикається – соціальних і психологічних.

А от роман Павла Матюші «Кокліко» показує сучасного чоловіка, апелюючи більше до теми пам’яті. Його герой – молодий чоловік (за тридцять), фінансист із європейською освітою, успішний, ерудований, активний. Основне місце подій – Україна, а також – увесь світ, яким вільно мандрує герой роману «Кокліко», з яким читач знайомиться у той момент, коли у нього все досить добре: він сподівається лише на найкраще у кар’єрі та в стосунках із коханою жінкою – настільки ідеальною, що майже фантастичною Веронікою. Але в Україні розпочинається російсько-українська війна, а Вероніка потрапляє в автокатастрофу. Головний герой кардинально налаштований виїхати в Женеву на отриману посаду, та отримує переконливу пропозицію від впливового друга посісти високу посаду в Адміністрації Президента.

Ксенія Фукс та Павло Матюша також поділилися думками з приводу того, хто є читачами їхніх романів.

Ксенія Фукс: «Читачі моєї книжки – це неупереджені, так би мовити, «openminded» люди, які не схильні до консервативної моделі поведінки та готові міняти її у суспільстві».

Павло Матюша: «Найважливіше, що відрізняє читачів роману «Кокліко»: вони – люди відкриті до світу, які знають, що пам’ять не обтяжує, а дає розуміння».

Реклама

Залишити коментар