Дочекалися. Медикам, які боряться з коронавірусом у Чернівецькій області, почали нараховувати обіцяні трьохсот відсоткові доплати. Нагадаємо, ще на початку квітня міністр охорони здоров’я Максим Степанов підписав наказ щодо виплати трьохсот відсоткових окладів медичним працівникам, які безпосередньо працюють з хворими на COVID-19. Також у Чернівцях на протидію коронавірусу з міського бюджету виділили 90 мільйонів гривень.
Медикам, які боряться з COVID у Чернівецькій області, почали нараховувати обіцяні 300% доплати
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)