У Німеччині відбулися багатотисячні протести проти карантину

Одразу в кількох великих містах Німеччини відбулися багатотисячні акції протесту.

Акції протесту проти запроваджених у зв’язку з коронавірусом обмежень знову відбуваються у Німеччині. У суботу, 16 травня, на вулиці одразу кількох великих міст країни вийшли тисячі людей. Найчисельніша акція проти карантинних обмежень відбулася в місті Штутгарт, передає DW з посиланням на агенцію новин AFP.

Тут організатори оголосили спочатку акцію на пів мільйона учасників, однак влада міста вирішила обмежити максимальну кількість учасників п’ятьма тисячами. Але вже до початку акції зібралося значно більше людей, ніж дозволені п’ять тисяч, тож для решти довелося відводили іншу ділянку.

Учасники акції протесту проти обмежень у зв'язку з коронавірусом у Штутгарті Під час акції в Штутгарті мітингарі в цілому намагалися дотримуватися мінімальної дистанції

За дотриманням правопорядку спостерігало 500 співробітників служб правопорядку.

Аналогічна акція відбулася й в столиці Баварії місті Мюнхен. Тут для участі в заході, що проводиться на Терезієнвізе, – відкритому просторі, на якому традиційно проводять Октоберфест, було допущено тисячу осіб. Самі організатори акції заявили раніше участь 10 тисяч людей. За даними поліції, поблизу натовпу протестувальників зібралося “кілька сотень цікавих”.

Поліцейські вказують, що нерідко спостерігалася “значно менша” відстань між людьми, ніж мінімально допустима соціальна дистанція. Самі учасники акції ігнорували правила безпеки та не реагували на заклики поліції, що лунали з гучномовців, йдеться в повідомленні мюнхенської поліції, опублікованому в соцмережі Twitter.

Реклама

Залишити коментар