COVID-19: У ВООЗ кажуть, що після зняття карантину в країнах фіксують сплески захворювань

Країни, які зняли карантинні обмеження, фіксують спалахи захворюваності на коронавірус. Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус на брифінгу в Женеві.

Про це у вівторок, 12 травня повідомляє Кореспондент з посиланням на CNN.

“У вихідні ми побачили ознаки викликів, які можуть бути попереду. В Південній Кореї бари і клуби були закриті, оскільки підтверджений випадок (коронавірусу – ред.) привів до необхідності відстежити велику кількість контактів”, – сказав Гебреєсус.

В Ухані вперше більш ніж через місяць виявили новий випадок COVID-19.

“Німеччина також повідомила про збільшення випадків після зняття обмежень. На щастя, в усіх трьох країнах є системи для виявлення (заражених – ред.) і реагування на спалахи”, – додав глава ВООЗ.

Організація випустила рекомендації, які потрібно враховувати, перш ніж скасовувати карантин.

“ВООЗ тісно співпрацює з урядами, щоб забезпечити збереження ключових заходів охорони здоров’я для вирішення проблеми зняття обмежень. Поки не буде вакцини, всебічний пакет заходів – це наш найефективніший інструмент для подолання (COVID-19 – ред.)”, – наголосив Гебреєсус.

Як пише Yonhap, в Сеулі і сусідніх містах зафіксований новий спалах COVID-19 після пом’якшення карантину. Там виявили щонайменше 101 людину, яка заразилася після відвідування нічних клубів в Сеулі, Інчхоні і Кьонгу. Це сталося, коли 29-річний чоловік з коронавірусом 1-2 травня відвідав п’ять нічних клубів і бар в сеульському районі Ітаевон. Тоді влада країни прийняла рішення терміново закрити розважальні заклади.

Реклама

Залишити коментар