У військових медиків з’явилася капсула для транспортування інфекційних хворих

Національний військово-медичний клінічний центр “Головний військовий клінічний госпіталь” закупив бокс-ізолятор для транспортування інфікованих хворих.

Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗСУ у Facebook.

“Національний військово-медичний клінічний центр “Головний військовий клінічний госпіталь” закупив у товариства з обмеженою відповідальністю “КРЕАТИВ-АГРОМАШ” з міста Кременчук, бокс-ізолятор для транспортування інфікованих хворих “БІО-БОКС 20060″. Це остання модифікація з восьми капсул, виготовлених на підприємстві з урахуванням зауважень військових лікарів. Однією з її особливостей є можливість транспортування пацієнта у напівсидячому положенні”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що бокс виготовлений із герметичного матеріалу, має маску, прилади для подачі кисню, компресор і фільтри для знезараження повітря. Також в ізолятор вмонтовані рукавиці-манжети, щоб лікарі могли проводити будь-які маніпуляції без контакту із хворим. Капсула вже пройшла всі необхідні випробування.

У Командуванні Медичних сил ЗСУ додали, що цей мобільний засіб дозволяє проводити транспортування осіб з підозрою на зараження особливо небезпечними інфекційними хворобами до спеціалізованих стаціонарних медичних закладів без ризику для супроводжуючого персоналу.

Реклама

Залишити коментар