Україна успішно випробувала реактивні снаряди до “Градів”

Випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм “Тайфун-1” до реактивної системи залпового вогню “Град” пройшли успішно.

Про це повідомили у пресслужбі ДП “КБ “Південне” ім. М.К. Янгеля” (м. Дніпро).

“29 квітня 2020 року успішно проведено випробувальні пуски українських реактивних снарядів калібру 122 мм “Тайфун-1” до РСЗВ “Град”, розроблених ДП “КБ “Південне” ім. М.К. Янгеля” (м. Дніпро)”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що пуски реактивних снарядів було проведено з полігону Міністерства оборони України “Алібей”, що в Одеській області, силами бойового розрахунку полігона з використанням штатної бойової машини БМ-21 під технічним керівництвом ДП “КБ “Південне”.

Для отримання в реальному часі телеметричної інформації з борту реактивних снарядів під час їх польоту вперше для подібних випробувань було задіяно наземний мобільний вимірювальний пункт, створений ДП “КБ “Південне”.

У конструкторському бюро наголосили, що це був вже другий етап випробувань. Перший також успішно проведено в листопаді 2019 року на загальновійськовому полігоні в Дніпропетровській області з підтвердженням дії снарядів на мінімальну дальність.

До робіт над створенням реактивного снаряду “Тайфун-1”, крім ДП “КБ “Південне”, також залучено Павлоградський механічний завод ДП “ВО «Південний машинобудівний завод”, ДП “НВО “Павлоградський хімічний завод”, ДП “НВК “Фотоприлад”, ДП “Державний науково-дослідний інститут хімічних продуктів” та інші.

Реклама

Залишити коментар