Обшанський закликав чернівчан знайти жінку, яка зламала гілки сакури

У Чернівцях жінка, яка йшла по вулиці Головній поблизу парку імені Шевченка, зламала гілки сакури з квітами та зробила з них букет. Відповідні світлини опублікували у Facebook-спільноті СтопХам Буковина.

На одній з фотографій видно, як жінка з трьома дітьми прогулююється з букетом сакури в руці.

У коментарях до допису користувачі обурюються такою поведінкою невідомої. Вони вважають, що за такий вчинок її потрібно знайти і покарати.

Начальник Управління з контролю за благоустроєм Чернівців Сергій Обшанський закликав знайти порушницю та пообіцяв, що “будуть наслідки”.

 

 

 

Реклама

Коментарі:

  • Сергій Обшанський неспроможний навіть вірно написати слово «ідентифікація», не кажучи вже про спроможність щось зробити)). Результати його «благоустрою» є чи не на кожній вулиці, провулку; місто набуло вигляду післявоєнного, післяповеневого, післяземлетрусного…суцільне жахіття.

  • Сергій Обшанський неспроможний навіть вірно написати слово «ідентифікація», не кажучи вже про спроможність щось зробити)). Результати його «благоустрою» є чи не на кожній вулиці, провулку; місто набуло вигляду післявоєнного, післяповеневого, післяземлетрусного…суцільне жахіття

Залишити коментар