Лікарні Буковини отримали від меценатів сучасні апарати ШВЛ

Сьогодні лікарні Буковини отримали нові сучасні апарати штучної вентиляції легень від чернівецьких бізнесменів-меценатів та народного депутата України VII-VIII скликань Максима Бурбака.

Передача обладнання відбулася біля центрального входу до Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги. Як розповів керівник медзакладу Олександр Грушко, потреба в таких апаратах є у всіх лікарнях.

І хоч ЛШМД Чернівців не приймає хворих на COVID-19, проте на неї зросло навантаження у зв’язку з перенаправленням хворих з інших лікарень. І такі апарати потрібні в реанімаційних відділеннях для людей після різноманітних операцій.

Максим Бурбак подякував благодійникам з Чернівців Олександру Єремічуку, В’ячеславу Черненку та Віталію Другановському за те, що долучилися до допомоги лікарням Буковини під час епідемії коронавірусу.

Крім того політик закликав представників влади на Буковині об’єднатися і думати про вихід з карантину та про те, як область має жити далі.

“Зараз не важливо говорити кожного вечора з телеефірів скільки захворіло і скільки вилікувалося. Як “зведення Лєвітана” під час Другої світової війни. Треба діяти. А натомість ми бачимо, що зводять людей на мітинги, аби  розхитати політичну ситуацію в місті. Цього не можна робити. Тому я ще раз звертаюся до всіх з проханням об’єднатися, адже лише спільними зусиллями ми поборемо епідемію. А по друге – будемо знаходити вихід із тяжкої економічної ситуації. Досить цих кланових ігор!”, – заявив Максим Бурбак.

 

Реклама

Залишити коментар