Пікет підприємців: мер Чернівців заявив, що Продан і Ковалюк пропонують приймати незаконні рішення

Під час пікету підприємців біля ОДА Чернівецький міський голова Олексій Каспрук заявив, що міська рада не має повноважень ухвалювати рішення про відновлення роботи продуктових ринків, адже у період карантину це входить до повноважень тільки обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Про це мер сказав після пропозиції секретаря міськради Василя Продана та першого заступника голови ОДА Богдана Ковалюка запропонували, аби міськвиконком дозволив роботу продуктових ринків.

Каспрук назвав таку пропозицію незаконною.

“Ситуація наступна: рішення про дозвіл роботи ринків може прийняти тільки обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Поясню чому: поясність мені, тільки у Чернівцях ринки закриті? По всій області закриті ринки – на підставі їхнього рішення. Тому все, що прийме виконком, міська рада, міський голова – це буде протизаконно. Бо порушує постанову санітарного лікаря і рішення обласної комісії з ТЕБ та НС”, – заявив Каспрук.

“Вас запросять у міську раду. Але все, що там поприймають позитивне і правильне – воно все буде незаконне. За це будуть і мене переслідувати, і вас. І той же пан Ковалюк піде в суд, йому з Києва подзвонять. Він піде в суд скасовувати це рішення”, – повідомив підприємцям міський голова.

У відповідь секретар міськради Продан заявив, що якщо мер “боїться приймати це рішення і підписувати”, хай бере на сьогодні лікарняний, і тоді він сам “прекрасно прийме ці рішення”.

Після цього секретар запропонував, аби по два представники від ринків взяли участь у засіданні виконкому міської ради.

Реклама