На Буковині прикордонники запобігли двом спробам незаконного переміщення цигарок до Румунії

Обидва випадки трапилися під час вихідних, на передодні 24 і 25 квітня, на ділянках відповідальності відділів «Красноїльськ» й «Селятин», що в межах Сторожинецького та Путильського районів Чернівецької області.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецького прикордонного загону.

Так, у першому випадку пачкарів вдалося виявити за допомогою співробітників оперативних підрозділів. Невідомі якраз намагалися із тютюном подолати загороджувальний паркан. Проте спроба виявилася невдалою. З появою прикордонників лихварі вдали до втечі, не зупинили їх і попереджувальні постріли у повітря. Однак по особі вони залишили понад 5 тисяч пачок підакцизного товару різних торгових марок.

Ще чотири пакунки, днем пізніше, пачкарі, втікаючи від прикордонників, покинули біля кордону на Сторожинеччині. Їхні протизаконні наміри викрив прикордонний наряд відділу «Красноїльськ». А тому правопорушникам нічого іншого не залишалося, як покинути товар та втекти. По собі правопорушники залишили майже 3,5 тисячі пачок сигарет. 

Втім, під час пошуку втікачів групою реагування було виявлено мешканця населеного пункту Красноїльськ, який при зустрічі з прикордонниками поводив себе нетипово та чинив опір.

Надалі, затриманого красноїльчанина доставлено до відділу прикордонної служби «Красноїльськ», де на нього складено протоколи про адмінправопорушення за ст. 204-1 та ст.185-10 КУпАП. 

Щодо тютюнових виробів, то вони у найближчий час будуть передані співробітникам ДФС. 

Варто сказати, що за попередньою оцінкою правопорушники в обох випадках втратили товару на понад 300 тисяч гривень.

Реклама

Залишити коментар