У Чернівецькому СІЗО троє осіб перерізали собі вени через в’язня з коронавірусом

У Чернівецькому слідчому ізоляторі група ув’язнених влаштувала бунт, зачинившись у своїх камерах. Троє з них завдали собі травм.

Як повідомляється на сторінці у Facebook слідчого ізолятора, ув’язнені влаштували такий протест у зв’язку з прибуттям до установи підслідного з ІТТ Чернівців, у якого лабораторно підтвердився коронавірус.

“Деякі ув’язнені в ніч на 25 квітня 2020 року зачинилися в камерах, перешкоджаючи персоналу установи виконувати свої обов’язки, чим висловили своє обурення. В акті порушення режиму прийняло участь ув’язнені трьох камер (троє з яких вчинили членоушкодження, їм надана медична допомога)”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ув’язненого з коронавірусом доставили до слідчого ізолятора 23 квітня, відповідно до ухвали суду.

“Ув’язнений був розміщений із дотриманням всіх необхідних карантинних вимог окремо від інших ув’язнених та засуджених. Персонал, який здійснює нагляд, забезпечений засобами індивідуального захисту, установа – дезінфікуючими засобами”, – йдеться у повідомленні.

Водночас у дописі йдеться, що після цих подій двоє інспекторів установи звернулись із проханням надати їм відпустку.

“Після повідомлення про подію керівництво Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України виїхало на місце подій”, – повідомляється на Facebook-сторінці СІЗО.

У Департаменті створено штаб реагування на ускладнення оперативної обстановки, сформований комплекс заходів щодо посилення контролю.

“Наразі стан оперативної обстановки в Чернівецькому СІЗО стабільний”, – йдеться у повідомленні.

Водночас, як повідомляє Обозреватель, у СІЗО три камери забарикадувалися, в’язні почали різати вени. В результаті працівникам довелося застосувати фізичну силу, призвідників заворушень ізолювали.

Реклама

Залишити коментар