“Ми залишаємося в епіцентрі бурі”: Наступні тижні стануть вирішальними для боротьби з коронавірусом в Європі, – ВООЗ

Європа перебуває в епіцентрі пандемії COVID-19 і найближчі тижні стануть “вирішальними” в боротьбі з коронавірусом.

Про це заявили у Всесвітній організації охорони здоров’я, попередивши про наслідки після необґрунтованого послаблення карантинних заходів, пише Reuters.

“Кількість випадків по всьому регіону продовжує зростати. За останні 10 днів кількість зафіксованих в Європі випадків майже подвоїлася i наблизилася до 1 мільйону”, – заявив директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге.

Це означає, що близько 50% всіх зареєстрованих в світі випадків COVID-19 припадає на Європу. За підрахунками AFP, пандемія вбила 90 тисяч осіб в Європі.

“Грозова хмара пандемії все ще значною мірою нависає над європейським регіоном”, – сказав Клюге, наголосивши, що ВООЗ стурбована планами урядів послабити карантинні заходи.

За його словами, будь-яке рішення щодо скасування карантину має виходити з того, що поширення COVID-19 в країні під контролем, ризики нових спалахів зведені до мінімуму, а система охорони здоров’я здатна виявляти, тестувати, відстежувати і ізолювати заражених коронавірусом.

“Ми залишаємося в епіцентрі бурі… Якщо ви не можете виконати ці критерії на відповідному рівні до ослаблення обмежень, я настійно закликаю вас переглянути свою позицію”, – сказав представник ВООЗ.

Реклама

Залишити коментар