На Буковині гімназію перетворили у лікарню для інфікованих коронавірусом

На Буковині через нестачу місць для хворих на коронавірус перепрофільовують лікарняні відділення та шукають додаткові приміщення.

Про це повідомляє 24 канал.

Відтак шпиталь розгорнули в одній із гімназій. Головний лікар Сторожинецької лікарні Олександр Войцеховський розповів, якщо поширення коронавірусу піде за італійським чи іспанським сценарієм, його медзаклад просто не витримає цього.

“Інфекційне відділення на 7 хворих – ми вичерпали. Перепрофілювали додаткового гінекологічне відділення, лор-відділення і вже перепрофілюємо терапевтичне”, – пояснив Войцеховський.

Також шпиталь розгорнули і в гімназії. Парти всі винесли і замість них поставили ліжка. Там лікуються пацієнти з іншими захворюваннями, які не мають підозри на коронавірус.

“Були звернення на гарячу лінію – що ми робимо неправильно. Ми це знаємо, але це вимушені заходи. Не можемо всіх тримати разом. І тих, хто має COVID-19 і серцево-судинних та неврологічних, аби не заражати”, – Олександр Войцеховський, головний лікар Сторожинецької ЦРЛ.

У сусідньому Глибоцькому районі, котрий межує з Румунією, у лікарні теж переповнені палати. Лякає медиків й те, що місцеві часто займаються самолікуванням і приховують свій стан здоров’я. Адже це й є головною причиною стрімкого зростання нових випадків зараження. Відтак згодом медики можуть просто не впоратися із навантаженням.

Реклама

Залишити коментар