Чернівчани, які опинились в складних життєвих умовах через пандемію, можуть оформити заявку на отримання продуктового набору

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.

Як повідомили в Департаменті праці та соціального захисту населення міської ради, мешканці міста Чернівців, які у період карантину, введеного для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), опинились у скрутних життєвих обставинах, в тому числі внаслідок втрати джерел доходів, можуть звернутися для оформлення заявки на отримання продуктового набору за телефонами:
– 57-16-59, 54-08-26, 51-68-21, 51-40-95, 56-23-85 – Департамент праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради;
– 15-80, 050 2221580 – Муніципальний контакт-центр.

Під час оформлення заявки на доставку продуктового набору, чернівчанин має повідомити телефоном наступну інформацію:
– Прізвище, ім’я, по батькові;
– Контактний телефон;
– Дата народження;
– Серія та номер паспорта;
– Зареєстроване місце проживання та фактичне місце проживання;
– Кількість членів сім’ї домогосподарства;
– Необхідність доставки продуктового набору або можливість отримати його самостійно;
– Джерело доходу до введення карантину.

Згідно Порядку використання коштів, передбачених на підтримку мешканців міста, які у період карантину опинились у скрутних життєвих обставинах, сім’ї до 4 осіб отримають 1 пакет, сім’ям з 5 – 10 осіб видадуть 2 пакети, а для сімей з чисельністю понад 10 осіб призначать по 3 пакети.

Вартість продуктового пакету становитиме 250 гривень. З міського бюджету на організацію забезпечення продуктовими наборами мешканців міста, які опинились в скрутних життєвих умовах, виділено 2 мільйони 500 тисяч гривень. Планується роздати 10000 продуктових пакетів.

До складу продуктових наборів увійдуть: мука, манна крупа, чай, вівсяні пластівці, гречка, олія, цукор, рис, макарони, горох, печиво, кукурудзяна крупа та сіль.

Реклама

Залишити коментар