ВиконкомЧернівецької міської ради підтримав рішення про порядок надання допомоги малозабезпеченим жителям міста

Виконавчий комітет Чернівецької міської ради з другої спроби підтримав рішення про порядок надання допомоги малозабезпеченим жителям міста.

Про це міський голова Олексій Каспрук повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, розмова про видачу допомоги грошима, а не продуктами, запущені опитування для вивчення думки з цього приводу – “це була така “гра на публіку”, щоб відволікти увагу від основного завдання”.

“А головне для Василя Продана було внести зміни в склад Оргкомітету, який буде розглядати заявки на надання продуктових наборів та організовувати їх розповсюдження”, – повідомив міський голова.

Каспрук висловив обурення з приводу того, що виконком вирішив викреслити волонтерів зі складу організаційного комітету, замінивши їх депутатами міської ради.

“Очолюватиме оргкомітет відомий фахівець волонтерсько-соціальної роботи депутат від “Рідного міста” Володимир Бешлей. Замість Катерини Пономарьової, наприклад, опікуватись роздачею продуктових наборів буде знаний своєю чесністю депутат Андрій Кандиба”, – написав мер Чернівців.

“Головне, що скоро чернівчани допомогу отримають… Правда, тепер розумію, що, мабуть, не всю і не всі, кому вона вкрай потрібна”, – зауважив міський голова Чернівців.

Який склад оргкомітету пропонувався:

Який склад оргкомітету затвердили:

Реклама

Залишити коментар