Або президент рятує країну, або рятує монобільшість, – Яценюк

Необхідно невідкладно вносити в парламент законопроєкт щодо регулювання банківської діяльності і голосувати. Бо всі дискусії закінчаться тим, що Україна оголосить дефолт.

На цьому наголосив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії “Народний фронт” Арсеній Яценюк у п’ятницю, 10 квітня, під час другої онлайн дискусії Київського Безпекового форуму.

Арсеній Яценюк підкреслив, що зараз увесь світ і Україна “стурбовані двома речами: як вижити фізично і як вижити економічно”: “Уся Україна цим стурбована, а український парламент взагалі, здається, про це не думає. Я здивований, чому у п’ятницю не відбулося засідання парламенту. Я здивований, чому в понеділок на прогнозоване засідання парламенту не вноситься один з ключових законів для підписання програми з Міжнародним валютним фондом – щодо регулювання банківської діяльності. У мене немає жодного пояснення, окрім одного”.

“Або президент рятує країну, або президент рятує монобільшість, яка вже розсипалася. Якщо президент визначиться, що треба рятувати країну, то необхідно невідкладно вносити законопроєкт і голосувати. Тому що дискусії закінчаться тим, що Україна оголосить банкрутство, а точніше дефолт”, – наголосив він.

“Сподіваюся, що президент візьме на себе зараз всю ініціативу, і з’явиться 226 голосів для прийняття необхідного пакету законів”, – підкреслив Арсеній Яценюк.

Реклама

Залишити коментар