Поліціянти пояснили, як будуть проводитися богослужіння під час Великодніх свят

Для попередження масового інфікування коронавірусом під час святкових богослужінь, керівництво МВС провело онлайн-зустріч з представниками Всеукраїнської Ради Церков і Релігійних Організацій. За результатами перемовин визначено формат безпечного відзначення релігійних свят.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Проведення богослужінь наразі не заборонено. Однак їх необхідно проводити виключно в межах визначених Урядом карантинних обмежень.

Зокрема, у місцях богослужінь одночасно може перебувати обмежена кількість людей: священник, прислужник, дяк та особи, які технічно забезпечують онлайн-трансляцію для вірян в мережі Інтернет і на телебаченні. Обов’язкова умова – всі мають бути в засобах індивідуального захисту.

Прихожанам дозволяється відвідувати храм індивідуально, але тільки в період, коли там не проводиться богослужіння. Щоб зменшити ризик інфікування коронавірусом, у приміщенні можуть одночасно перебувати до 2 осіб, які повинні бути в захисних масках чи респіраторах.

Для зручності вірян і зменшення ризиків інфікування під час Великодніх свят, в 11 культових спорудах області організовано онлайн-трансляції богослужінь.

Поліцейські наголошують: суворе дотримання правил карантину мінімізує ризик захворювання COVID-19. Будьте розсудливими та подбайте про свою безпеку та близьких вам людей.

Реклама

Залишити коментар