В ОДА розповіли про стан хворих на COVID-19 буковинців

У Чернівецькій міській лікарні №1 є четверо недужих у реанімаційному відділенні. Усі вони на кисневій підтримці. Одна з пацієнток має двобічну пневмонію та поліноз, тобто алергію, яка ускладнює перебіг хвороби. Ще в однієї хворої правобічна пневмонія та цукровий діабет. Жінка у важкому стані, проте до реанімації її перевели не через хворі легені, а через проблеми із серцем. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Також сьогодні до лікарні “швидка” привезла пацієнтку у важкому стані із двобічною пневмонією, полівалентною алергією. Її одразу ж госпіталізували до реанімації.
Стан четвертого пацієнта стабілізується, його планують перевести у відділення.

▪️У реанімаційному відділенні обласної лікарні перебувають п’ятеро пацієнтів, один – із підтвердженою коронавірусною інфекцією та четверо – із підозрою. Усі вони на кисневій дотації.

▪️У реанімації обласної дитячої лікарні є двоє пацієнтів із підозрою на коронавірус. Це 12-річний хлопчик, який також хворіє на цукровий діабет, та двотижневе немовля. Стан дітей покращився, їх готують до переведення у відділення.

▪️У реанімації Глибоцької центральної районної лікарні перебуває троє пацієнтів із підозрою на COVID-19. Вони на кисневій підтримці. Один із хворих має позитивну динаміку, його планують перевести у відділення. Стан двох інших поки що стабільно важкий.

▪️Троє хворих на кисневій дотації лежать у Сторожинецькій центральній районній лікарні. Стан їхній – середньої важкості. Коронавірус підтверджено у одного з цих недужих.

▪️Пацієнтці у важкому стані надають допомогу у реанімації Новоселицької центральної районної лікарні. У неї підозрюють коронавірус, жінка на кисневій дотації.

▪️У Хотинській центральній районній лікарні надають допомогу двом пацієнткам із COVID-19. Одна має двобічну пневмонію та перебуває на кисневій дотації. У іншої немає ознак респіраторного захворювання, її стан важкий через супутнє захворювання.

Стан решти хворих буковинців стабільний.

Реклама

Залишити коментар