Такі додатки віднедавна працюють також й у всіх європейських країнах. Програму розробила і безкоштовно передала громаді чернівецька ІТ компанія Yukon Software. Про це повідомив Чернівецький міський голова Олексій Каспрук та водночас застеріг – сервіс носить інформативний характер і лише попереджає про потенційну небезпеку, тож не є медичним інструментом та не може використовуватись для вичерпної діагностики.
Тест самодіагностики COVID-19 запрацював на сайті Чернівецької міської ради
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)