Чернівецький ресторан доставляє їжу медикам і пацієнтам міської лікарні №1

Сьогодні на обід у Чернівецькій міській лікарні №1 очікували 120 людей, серед яких і медпрацівники, і пацієнти, які лікуються від коронавірусу. Смачний обід доставляють просто з кухні ресторану, власники якого вирішили зробити власний внесок у боротьбу з епідемією.

У ресторані Diverso звикають до нового формату роботи.  Адже готують щоденно і сніданки, й обіди та навіть вечері та доставляють їжу у медзаклад, бо інколи часу поїсти у лікарів просто не вистачає.

Власниця ресторану Diverso Юлія Єрімічук каже, що не могла залишитися осторонь, і з перших днів карантину вирішила долучитися до доброї справи та допомогти у боротьбі з пандемією. Тож, спільно з колегами та друзями вирішили втілити ідею у реальність, відтак уже другий тиждень поспіль лікарі та пацієнти щоденно отримують смачну та поживну їжу.

Представники ресторану закликають інших підприємців Чернівців взяти таке ж шефство над іншими лікувальними установами Чернівців, щоб медики, не переймаючись побутовими проблемами, мали змогу повністю віддаватися порятунку буковинців від COVID-19.

Реклама

Залишити коментар