Вийти з карантину психологічно сильнішими та з глибшими знаннями про себе. Вже декілька тижнів більшість українців живуть у нових умовах, де щодня з телебачення та інтернету лунає тривожна інформація про кількість інфікованих та жертв коронавірусу, буденність обмежується стінами квартири, а коло спілкування звузилося до мінімуму. Як при цьому залишатись собою, не зіпсувати стосунки з найближчими та знайти можливості для розвитку.
Як під час карантину залишатись собою, не зіпсувати стосунки з найближчими та знайти нові можливості
![Реклама](https://tva.ua/wp-content/uploads/2019/12/adv-board-2.jpg)